Головна » 2012 » Червень » 18 » Подарунок ювілярам. Бердичівському УТОС - 50 років!
18:00
Подарунок ювілярам. Бердичівському УТОС - 50 років!

15 червня Бердичівська територіальна первинна організація Українського товариства сліпих відзначила ювілей - 50 років з дня заснування. Метою створення товариства є організаційне об’єднання громадян з вадами зору. Сьогодні на обліку в первинній організації знаходиться 370 інвалідів по зору першої і другої групи.

Бердичівська міськрайонна громадська організація "Добра справа" не лишилася осторонь свята. З нагоди ювілею УТОСівці отримали в подарунок аудіобібліотеку, що налічує близько 150 авторів та різні за жанрами твори: від аудіокниг до радіовистав.

"За місяць до цієї дати я довідався про те, що Бердичівська організація УТОС отримала від соціальних служб CD-програвачі, - зазначив Юрій Балюк, голова ГО "Добра справа". - Але за іронією долі товариство мало лише одну Біблію шрифтом Брайля, а можливість купувати диски з аудіокнигами у незрячих людей самі знаєте яка." 

Такому подарунку можуть позаздрити і звичайні поціновувачі літератури, оскільки до рук незрячих потрапили цікаві проекти студентів КНУ ім. Т. Шевченка "Футуризм: 1914-1937" та "Пауль Целан", також поезія багатьох сучасних авторів. ГО "Добра справа" планує продовжити роботу у відповідному напрямку з Бердичівською організацією УТОС, оскільки  у наш час люди з обмеженими фізичними можливостями потребують не лише матеріальної підтримки, а й культурного розвою.

Переглядів: 724 | Додав: Yuri | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]